Oslava narozenin 2024

Ahoj,

pokud ti přišel tenhle odkaz ode mě (nebo od mého kamaráda) tak jsi zván/a na mou oslavu narozenin, která bude 1. 3. 2024 od 18:30 v Lazerfun Praha (přestěhované na Kardašovská 394/2, Praha – Hloubětín)

Kratší verze – vyplň formulář a dej tak vědět, jestli přijdeš (případně kdy) a jak to vidíš s hrami. Není nutné hrát (má to být i příležitost sejít se se známými a seznámit se s novými lidmi), ale chci vyzkoušet LG na nové adrese a se spojenými dvěma arénami, tak bych rád věděl zájem.

Na viděnou,
Karel
k.kolar@email.cz

P.S.: Prosím, skutečně nenoste dárky. Narozeniny jsou dobrý termín se dokopat něco zorganizovat a vidět se s víc lidmi najednou. Největší dárek bude, když si uděláte čas a přijdete a zvládnete zaplatit svou útratu 😉
Další dodatky s historickými poznámka, detaily, potenciálně moc nestrukturované FAQ.

Párkrát jsem už pořádal oslavu narozenin v laser game aréně u metra Českomoravská. Vloni to nějak nevyšlo, protože jsem stejně v době narozenin (3. 3.) akorát byl na cestě do Argentiny. Taky se od té doby měnilo umístění hry, protože je tam asi vystěhovali či co, tak se přesunuli na ten Hloubětín a vlastně jsem tam ještě nebyl. Mají tam dvě arény, které jdou spojit pro velkou skupinu, tak bych to chtěl zkusit.

Zvu vás hodně. Hodně z vás, ale ani není v Praze, nebo se to nemusí vůbec hodit. Hlavně, když dáte vědět, abych měl nějakou představu, kolik lidí bude. Je to taky příležitost se potkat s lidmi, co jsem dlouho neviděl a těžko najít nějakou další vhodnou příležitost.

Protože někdo nepoužívá Facebook, tak jsem se tentokrát rozhodl zkusit Google formulář. Jasně, že se může situace změnit – pokud budeš vědět, že nakonec nemůžeš přijít, nebo jsi po nemoci a nebudeš moct hrát a původně jsi vyplnil/a víc her tak mi napiš e-mail. Pokud se změní preference na počet her na místě, tak to by neměl být problém.

K hrám a aréně

  • Otevírací doba je normálně do 22:00, ale když jsem psal, že jsme větší skupina, tak bude otevřeno do 23:00. Takže se nedivte, že na webu je to jinak.
  • Herní aréna je pokračovatelkou Lazerfun od té Českomoravské, takže kdo má members kartičku, tak si ji nezapomeňte, protože je na ní sleva. Kartičky nejsou časově omezené – extra jsem se na to ptal. (Já třeba kartičku mám, ale tedy neberte to tak, že tam chodím často. Teď jsem tam nebyl dost dlouho a předtím jsem chodil tak, že mi trvalo několik let naplnit tu papírovou, kterou je potřeba vyplnit, aby člověk dostal pak tu plastovou se slevou. Jinak pokud vás to bude bavit, tak je dobré si tu papírovou postupně vyplňovat.)
  • Rezervace máme na hry v 19:00, 20:00, 21:00, 22:00. I proto je začátek na 18:30. Ale samozřejmě je možné přijít později.
  • Hra trvá 12 minut čistého času. Bloky 20 minut okolo jsou kvůli právě nandání vest, instrukcím, přesunu do arény, odchodu, sundání vest.
  • Trochu motivace pro ty, co rádi hrají, přijít na začátek je to, že kdo bude hrát 4 hry, tak platí jenom 3.
  • Typy her jdou nastudovat na webu. Ale nemusíte. Před hrou se to vysvětlí, jak ten vybraný mód funguje. Začátečníkům i vysvětlí, jak se zbraň používá.
  • Pokud nevíte, jestli vás to bude bavit, tak ideálně zkuste první hru (i do formuláře vyplňte jenom tu první) a pak uvidíte.
  • Je to méně nebezpečné než airsoft nebo paintball, co se týče střel. Jediné reálné nebezpečí spočívá v tom, že vběhnete do zdi, nebo vběhnete do jiného člověka.
  • Mezi hrami (nebo kdo nebude hrát, tak i přes ně), je možnost sedět v přilehlém prostoru a dát si občerstvení (co mají viz menu pod tímhle odkazem).
  • Kdyby bylo skutečně hodně lidí na nějakou hru, tak skoro určitě půjde to rozdělit i tak, že by nějaká skupina hrála v mezičase. Kapacity arén jsou 12 a 16, spojené 30, ale kdyby chtělo hrát už k těm 30, tak by mohla být nějaká hra mezitím, třeba i v menší aréně… Zase není obvykle dobré využívat přesně max. kapacitu.

Dárky fakt ne.

Pokud někdo chce vzít partnera/ku nebo tak někoho, tak to není problém, ale ten člověk by měl vyplnit taky formulář za sebe a do posledního políčka mi dát info od koho je.

Pokud jsou nějaké další dotazy, tak mi napište e-mail.

P.S.: Pro info – na e-mail se formulář ptá i těch, co nepřijdou, kvůli tomu, že pokud se ještě někdy rozhodnu něco takového pořádat, tak by bylo praktické mít kontakty na jednom místě.


Kdo přijde?

Tentokrát jsem se naučil i nějakou pro mě novou funkci tabulek a tak doufám, že to bude takhle dobře fungovat. Přehled, kolik lidí se zúčastní a chce hrát + jména těch, kteří souhlasili se zveřejněním, jsou níže. Obnova nemusí být okamžitá, ale do pár minut by se tam měli zobrazit ti, co vyplnili, že přijdou.

Komentáře jsou uzavřeny.